Deputeti i opozitës, Ralf Gjoni i ka quajtuar Damian Gjiknurin, Oerd Bylykbashin dhe Petrit Vasilin si anti- shqiptarë pasi mosarritjes së marrëveshjes në Reformën Zgjedhore.

 

Spas Gjonit, ata përfaqësojnë frymën anti- amerikane dhe anti- europiane pasi dhe me ndërhyrjen e SHBA nuk arritën një marrëveshje duke djegur afatin që po vetë vendosën, 31 majin.

 

Po ashtu deputeti shtron pyetjen se a ka mbetur më idiot që t’u besojë se duan lirinë e votës tek shqiptarët?

STATUSI NGA RALF GJONI

A ka mbetur më ndonjë idiot në Shqipëri të besojë se këta duan lirinë e votës së shqiptarëve? 😳 Këta përfaqësojnë frymën anti-amerikane dhe anti-evropiane, e për rrjedhojë, janë anti-shqiptarë! #MjaftMeLojëra 🤮

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb