TIRANE-Pas nisjes së vitit të ri akademik, ministria e Arsimit, Sportit dhe Rinisë ka publikuar një udhëzim për kuotat e mbetura bosh në universitete.
dok i mas

Sipas urdhrit të MAS të siguruar për ‘BalkanWeb’ nga gazetari Mariglen Mërtiri, pas dy raundeve të para të regjistrimit ka ende kuota bosh dhe se procedurat e regjistrimit në universitete vijojnë nga data 16 deri në 26 tetor 2017
dok i mas 2
Të drejtën e regjistrimit e kanë të gjithë kandidatët e regjistruar në portal me herët. Urdhri për regjistrimin e kandidatëve është firmosur nga ministrja Lindita Nikolla.

(d.d/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: