Konfirmohen 162 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë e Veriut.

Ndërkohë, 4 persona kanë ndërruar jetë në 24 orët e fundit.

Më poshtë ju paraqesim rastet të ndara sipas qyteteve; Shkup-75, Kumanovë-14, Dibër -1, Shtip-5, Prilep-5, Tetovë-13, Strug-1, Veles-2, Manastir-5, Ohër-2, Kavadar-2, Gjevgjeli-3, Strumicë-10, Kriva Pallankë-3, Radovish-4, Koçanë-12, Probishtip-1, Vallandovë-1, Vinicë-2 dhe Sveti Nikollë-1.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb