Raste të reja me koronavirus shfaqen në Gjirokastër.

Gazetarja Brikena Metaj raporton për ‘BalkanWeb’ se tre raste me u raportuan gjatë këtyre 24 orëve, ndërsa bëhet fjalë për një nxënës në shkollën “Koto Hoxhi”, një punonjëse në një fasoneri si dhe në efektiv policie.

Mësohet se fasoneria ka mbyllur aktivitetin e saj.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb