Lëkundje tërmeti në vendin tonë.

Tërmeti me magnitudë 3.1 ballë të shkallës Rihter është ndjerë rreth 10 km në lindje të qytetit të Kavajës.

Mësohet se thellësia e tërmetit ka qenë 27 km.

Okk
Okk

Fatmirësisht nga tërmeti nuk ka pasur dëme.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: