GREQI

Greqia ka regjistruar një rekord negativ nga COVID-19 në 24 orët e fundit.

Shifrat janë rritur ndjeshëm, pasi nga mbi 63 mijë teste, 3 mijë e 465 të infektuar u shënuan.

Po ashtu 56 pacientë ndërruan jetë nga COVID-19. Shqetësuese vijon të mbetet situata edhe nëpër spitale, ku janë plot 630 të intubuar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb