BRIRANI E MADHE

Edhe në Britaninë e Madhe është rritur ndjeshëm numri i personave që kanë humbur jetën nga COVID-19. Në 24 orët e fundit kanë ndërruar 708 persona duke e çuar në 4613 numrin total të vdekjeve.

Numri i të vdekurve është rritur krahasuar me një ditë më parë ku humbën jetën 684. Po ashtu edhe numri i të infektuarve është rritur krahasuar me një ditë më parë me 3735 duke e çuar numrin total në 41 903.

(BalaknWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: