TIRANË 

OSHEE njofton se për shkak të remontit të shkaktuar në Valias, do të stakohet nesër energjia në disa zona të Tiranës.

Kështu, nga ora 10:00 deri në 14:00 nuk do të ketë drita në Bërxullë, Domje, Bathore, Bregu i Lumit dhe pjesërisht në Qerekë.

Njoftimi i OSHEE-së:

Njoftim për abonentët #Tiranë

Stakim, 21 dhjetor

Për shkak të remontit të parashikuar në NST Valias, në datën 21 dhjetor gjatë intervalit kohor 10:00-14:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë

Bërxullë, Domje, Bathore, Bregu i Lumit, Qerekë (pjesërisht)

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb