Shefi simpatik i kuzhinës në “MasterChef Albania”, Renato Mekolli, është duke pushuar buzë detit në Greqi, me të dashurën e tij të re, disa vite me e madhe se kuzhinieri i famshëm shqiptar.

Në profilin e tij në “Instagram”, Renato ka publikuar një video, ku tregon guximin e tij për tu futur në det, pavarësisht temperaturave të papërshtatshme, vetëm për t’i bërë qejfin të dashurës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: