Doktoreshë Xhensila Omeri ka folur në emisionin e radhës “Klinika 24” në News 24 për rëndësinë e kontrollebe gjinekologjike.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb