Reperi i njohur Noizy ka mbajtur mbrëmjen e djeshme koncertin e tij në Queens, New York por jo gjithçka ka shkuar sipas parashikimeve të tij.
Don Phenom quhet reperi i grupit CFE, i cili sëbashku me grupin e tij ka sulmuar Noizyn.

Sipas atyre që thuhen, ai ka lajmëruar menjëherë rojet e sigurimit, megjithëse nuk ka dhënë asnjë detaj për këtë ngjarje.
Noizy
Në video ai nuk duket prezent dhe ende mbetet e paqartë se çfarë ka ndodhur në të vërtetë.

Djali i cili ka parë të gjithë ngjarjen shkruan për JOQ.al:

Kjo eshte vidio e momentit te perplasjes midis grupit CFE aleat me TBA kunder Noizyt, perplasja ka ndodhur ne momentin kur ai shkon per koncert, i kercenuar nga grupi ai ka kerkuar ndihmen e policise per mbrojtje. Video eshte bere nji dite me pare ne Queens, atje ku nozy do te mbante koncertin. Videoja eshte bere ne momentin per perplasjes.

(d.d/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: