Malësia e Krujës është mbuluar nga dëbora. Temperaturat e ulëta kanë sjellë reshje bore në një pjesë të mirë të vendit. Reshjet e rëna gjatë natës kanë bërë që niveli i dëborës në disa zona të shkoje mbi 5 cm.

Gjithashtu reshje dëbore ka pasur dhe në malin e Krujës, por trashësia e tyre është e papërfillshme. Aktualisht nuk raportohet për rrugë të bllokuara.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: