KUKES–Ulja e ndjeshme e temperaturave është shoqëruar me reshje të dendura dëbore, në zonat malore të vendit.

Mbrëmjen e sotme dëbora ka nisur me intensitet në të dy anët e tunelit të Kalimashit në Kukës, duke vështirësuar qarkullimin e automjeteve.

Policia u bën apel drejtuesve të makinave që të përdorin zinxhirë për të shmangur çdo rrezik.

(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: