TIRANË

Një pemë e vjetër ka rënë mbi një makinë në Tiranë, duke i shkaktuar dëmtime të mëdha.

Me sa duket nga lagështia për shkak të reshjeve, pema është thyer dhe ka rënë mbi një makinë “Renault”.

Fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: