Nga reshjet e shiut në fshatin Qafzez të bashkisë Kolonjë 3 shtëpi rrezikuan të përmbyteshin nga një përrua që përshkon mesin e fshatit.

Gazetarja Lorena Kodra raportoi se aktualisht po punohet duke ndërhyrë me fadromë për pastrimin e përroit.

Ndërkohë që ka pasur dhe stuhi breshri për disa minuta.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: