SPANJA

Rey Manaj e ka shumë të vështirë të largohet nga Barcelona për shkak të dy viteve që i kanë ngelur në kontratë, por interesimet nuk mungojnë.

Gjithsesi interesimet për 24-vjeçarin nuk mungojnë. UD Ibiza, CD Tenerife dhe Real Oviedo duan shërbimet e lushnjarit i cili ka shkëlqyer me Barcelonën B, edhe pse për momentin duket larg grumbullimit nga ekipi i parë.

Ai ka shënuar 14 gola në 22 ndeshje, si dhe 2 asiste, teksa këto janë vetëm ofertat e para për sulmuesin e Shqipërisë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb