TIRANE

Rezarta Shkurta ka postuar së fundi një foto provokuese në Instagram, ku në plan të parë ka vënë gjioskin.

Këngëtarja dhe biznesmenia ngriti temperaturat e veshur me bikini. Rezarta Shkurta ekspozoi gjoksin bombastik dhe vuri në pah linjat e saj perfekte trupore.

Ajo dukej mjaft seksi dhe joshëse teksa pozoi në bregdet. Këngëtarja ka zgjedhur jugun e Shqipërisë për të kaluar pushimet duke u shprehur se nuk ka bregdet më të bukur se ai i vendit tonë.

“Nuk ka më bukur në botë se bregdeti Shqiptar❤️”- shkruan Rezarta në Instagram.

Këngëtarja po i kalon pushimet me moderatoren Aulona Musta dhe zbuloi se ishte pikërisht ajo që i realizoi edhe foton e nxehtë.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: