Këngëtarja dhe sipërmarrësja e njohur shqiptare, Rezrta Shkurti, këto ditë të ftohta dimri po i kalon jashtë trojeve shqiptare. Këngëtarja, ka bërë të ditur përmes fotove se është duke shijuar pushimet në Maldive.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, Ermal Hoxha, kanë zgjedhur që një pjesë të dimrit të kalojnë nën temperatura të larta e vend ekzotik.
Teksa vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, artistja ka publikuar disa fotografi e video me të cilat ka bërë që të jetë në qendër të vëmendjes.

Në një të fundit ku shfaqet me një set të verdhë, 35-vjeçarja ka vënë në fokus të pasmet derisa ec përgjatë detit.

“Ishalla nuk e sheh mami. Mami po e pe fajin e ka Ermali që xhiroj”, ka thënë ajo.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb