Partia Demokratike ka nxjerrë sot emrat e fituesve të primareve në disa prej bashkive.

Anëtari i KOKOE, Eno Bozdo dha rezultatet finale për disa bashki.

Lista:
Shkodër- Bardh Spahia

Vau Dejës- Zef Hila

Përrenjas- Suzana Topi

Skrapar- Eugen Mustafallari

Memaliaj- Albert Malaj

Gramsh- Hasim Çekrezi

Selenicë- Leonard Rakipaj

Rrogozhinë- Shkëlqim Hoxha

Ura Vajgurore- Gentian Meçi

Maliq- Alfred Gega

Vorë- Indrit Hoxha

Pogradec- Zini Tollozhina

Pukë- Rrok Dodaj

Peqin- Mustafa Pashja

Belsh- Bedri Qypi

Berat- Zija Ismaili

Patos- Sofie Alushaj

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: