Moderatori Xhani Shqerra është konfirmuar pozitiv me koronavirus.

Lajmi konfirmohet nga burime të ‘Panorama’, të cilat thanë se ai ka marrë përgjigjen pozitive të tamponit këtë të enjte, ndërsa nuk dihet ende gjendja shëndetësore e Shqerrës, nëse është me simptoma apo asimtomatik.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: