Ai ka qenë një nga aktorët më simpatikë televizivë të dekadave të fundit. Që nga dita kur u shfaq për herë të parë në ekranet tona si Ridge Forrester në serialin e njohur “Beautiful”, e deri më sot në moshën 71-vjeçare, Ron Moss dëshmon se ka krijimtarinë e një ylli dhe një pamje që madje i reziston kohës. Së fundmi ai ka qenë me pushime në Sardenjë dhe aty ka dashur të tregojë trupin e tij në formë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ronn moss (@ronnmoss)

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: