Rihanna ka çmendur rrjetin sociale me linjën e saj të re të të brendshmeve për San Valentin.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Këngëtarja shfaqet me të brendshme intime shumë seksi dhe të parezistueshme. Në fillim më një look ‘total lejla’, më pas të bardhë me bigodina në kokë.

Fotot shumë erotike ku ylli nga Barbados tregon format e saj sensuale, janë pjesë e fushatës së saj të re të markës së të brendshmeve të linjës së saj Savage x Fenty.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb