Këngëtarja e famshme duket se ka gjetur një të dashur të ri. Sipas “Page Six”, Asap Rocky dhe Rihanna janë në lidhje dashurie.
Cifti është parë në New York së bashku dhe dyshimet rreth një lidhje mes tyre kanë filluar.

Rihanna dhe Rocky janë përfolur për një lidhje nga koha kur këngëtarja u nda miliarderi, Hassan Jameel në janar.

Riri në të kaluarën ka qenë në lidhje me Chris Broëin dhe Drake.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb