Rihanna është shfaqur seksi në fotot e fundit, pjesë e koleksionit të ri të Savage X Fenty. Këngëtarja ka treguar trupin e saj perfekt dhe format për tu pasur zili.
Bizneswoman së fundmi pozoi e veshur me të brendshme ngjyrë të verdhë dhe dukej shumë seksi.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ajo realizoi poza joshëse ku shfaqej mjaft tërheqëse duke çmendur ndjekësit e saj.
Rihanna vuri në pah gjoksin e të pasmet bombastike dhe nuk la vend për imagjinatën.
Këngëtarja krijoi linjën e të brendshme Savage X Fenty në vitin 2018.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: