Rihanna është shfaqur tepër joshëse në “Instagram”. Këngëtarja me famë ndërkombëtare, është shfaqur “topless” në koleksionin e saj të fundit “Fenty”.

Këto imazhe padyshim që kanë tërhequr vëmendjen e fansave të saj të shtrirë në të gjithë botën. Sakaq, vlen për t’u përmendur se Rihanna po kalon një periudhë të gjatë pauze në muzike.

Siç e ka theksuar dhe vetë, këngëtarja këtë kohë ia ka kushtuar reklamimit të linjës së saj të veshjeve.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb