Rihanna është një këngëtare e famshme, e cila pavarësisht se kohët e fundit nuk ka qenë e angazhuar në projekte muzikore, mbetet në qendër të mediave për shkak të linjës se saj të të brendshmeve, ku ajo vetë është protagoniste. RiRi ka lansuar setin e ri të Savage X Fenty, që tashmë ka vlerën e një biznesi 1 miliard dollarë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Nëntë herë fituesja e Grammy është edhe imazhi i firmës. Këngëtarja ka bërë një set fotografik inspiruar nga vitet 60-ta për koleksionin e saj në mars.

Rihanna (33 vjeç) duket e mahnitshme me bikini me lule, teksa merr rreze dielli. Ndërsa në një foto të saj ajo mbulon me petale lulesh gjoksin e saj bombastik.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: