Rihanna shquhet për stilin e saj të veçantë për të cilin duket se nuk kursen aspak.
Këngëtarja e famshme është fotografuar mbrëmë në New York pas një darke në një restorant të shtrenjtë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ylli nga Barbados ka tërhequr vëmendjen e veshjen e saj plot stil dhe të kushtueshme. Mbi 10 mijë dollarë duket se kushtonte veshja e Riri.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb