Këtë vit takimi me shown e Victoria’s Secret nuk do të bëhet dhe ja tek shohim Rihanën, që në javën e modës në New York, prish çdo skemë duke e transformuar sfilatën në një event spektakolar.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Engjëjt e rinj tani janë modelet e saj, të dobëta, të shëndosha, trans… me pak fjalë të të gjitha formave. Janë këto, që kanë veshur koleksionin e ri të të brendshmeve Savage X Fenty të yllit të pop-it.

Në pasarelë nga Cara Delevingne tek Vanessa Huggens, Paris Hilton dhe motrat Hadid. Show është mbajtur në Brooklyn, në Barclays Center, ku me qindra spektatorë kanë marrë pjesë, si në një koncert në stadium.

40 minuta me një publik në fillim pothuajse i shokuar, pwr shkak se i është ndaluar të përdorë smartphonet, të cilët u mbyllën gjatë hyrjes në sallë.
Spektakli është filmuar ekskluzivisht nga Amazon dhe do të transmetohet në 20 shtator.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb