Ajo është cilësuar si femra më e pasur në botë, duke lënë pas ‘pesha rënda’ si Madonna, Celine Dion dhe Beyonce. Por kohë të mira po vijnë për Rihannën, 31, e cila po shijon rrezet e diellit në një fundjavë në Itali me të dashurin e saj, Hassan Jameel, 30 dhe familjen e tij.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Çifti, u pa në publik që në vitin 2017. Ata dukeshin mjaft në formë ndërsa shkuan edhe për një udhëtim me varkë ku edhe shijuan darkën në restorantin ‘Lo Scoglio’ në qytetin e Nerano përgjatë brigjeve të Amalfi, të martën.  U raportua përgjatë gushtit që Rihanna vendosi të distancohet nga biznesmeni saudit, pas një viti shoqërim, por si duket të gjitha ishin vetëm thashetheme. Çifti është fotografuar shumë i afërt me njëri-tjetrin.

(Balkan Web)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb