Seksi dhe provokuese, Rihanna është kthyer në rrjetet sociale dhe i ka lënë të gjithë pa frymë. Këngëtarja (që tashmë është dhe sipërmarrëse) ka zbritur në fushë për të lançuar linjën e saj të re “Savage X Fenry”.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Sipas saj nuk ka një modele që mund ta bëjë këtë më mirë se vetë ajo dhe kështu ylli i muzikës është dëshmitarja perfekte për të veshur reçipeta të zeza trasparente dhe aksesorë që ndezin atmosferën.

Mes kërcimeve dhe lëvizjeve të nxehta, ajo tregon qartë që në dhomën e gjumit është pikërisht ajo që ka gjithçka në kontroll.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb