Muzikën e ka lënë pak mënjanë kohëve të fundit teksa është fokusuar tek aktrimi, biznesi dhe moda.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Rihanna është shfaqur e mrekullueshme në një seri fotosh të realizuar me të brendshme ngjyrë ‘mishi’.

Këngëtarja 31-vjeçare ka pozuar me te brendshme seksi dhe provokuese, për të promovuar parfumin e saj ‘Nude’.

Ylli i muzikës duket hipnotizuese dhe shumë seksi në fotot e relaizuara.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb