Grupi Maneskin, u bë i njohur për fitimin e “Eurovision 2021”.

Kënga e tyre “Zitti e Buoni” u shpall si më e mira në arenën Evropiane të këngës, e kështu, fama e tyre u rrit së tepërmi. Grupi, këtë të enjte është fotografuar në rrugët e Italisë dhe ajo që është vënë në pah është ndryshimi i ‘look-ut’ të këngëtarit të grupit Damianos.

Ai shihet me një model të ri flokësh dhe me veshje të stilit të tij ‘rock’. Bashkë me të, vëmendje tërhoqi dhe vajza e vetme e grupit, kitaristja Victoria, e cila ishte veshur plot stil.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: