TIRANE- Në një kohë kur pak kohë më parë në media u përfol se Bora Zemani dhe Vin Veli i kishin dhënë fund martesës së tyre, një tjetër lajm i tillë u rishfaq. Revista Who, bazuar tek dëshmitë e të afërmeve të çiftit, shkruan se çifti tashmë ka vendosur që t’i japin fund martesës, nga e cila kanë edhe një djalë.

Ndonëse moderatorja Zemani hodhi poshtë lajmin duke publikuar një foto familjare në rrjetet sociale, tashmë zërat për ndarje janë kthyer.

c126e9ad28ddd97ba9ebceecd0b69cfa

‘Nuk ka më dyshime, Bora Zemani dhe Vin Veli janë ndarë. Lajmi konfirmohet nga të afërm të çiftit të njohur, të cilët kanë marrë vendimin për t’i dhënë fund marrëdhënies së tyre disavjeçare, nga e cila kanë edhe një djalë.’, shkruan revista Who. Deri më tani nuk ka asnjë reagim zyrtar lidhur me lajmin në fjalë, nëse çifti është ndarë apo jo. Por duhet të përmendim faktin se prej kohësh çifti nuk kanë publikuar foto me njëri-tjetrin, madje ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb