Bitcoin është forcuar sot për 0.49 për qind – duke shkuar kështu vlera e kësaj kriptovalute në 50.188 dollarë.

Kriptovaluta më e njohur në botë është në “plus” për 81 për qind krahasuar me vlerën me të ulët të regjistruar këtë vit, pasi që më 4 janar kjo “monedhë” vlente vetëm 27.734 dollarë.

Etherum, është forcuar për 1, 16 për qind sot, duke shkuar kështu në 3.932.07 dollarë që është një rritje prej 44.7 për qind.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: