Pas një periudhe mungese në tregun muzikor, reperi G-Bani është rikthyer me këngën më të re ‘Theje’, bashkëpunim me këngëtarët Selvani dhe Anais.

Kënga ritmike është publikuar në ‘Youtube’ prej disa ditësh, ndërsa është pritur mjaft mirë nga fansat. ‘Theje’ pritet të kthehet në hit veror dhe të luhet në lokalet e kryeqytetit.

Për Selvanin është kënga e parë në tregun muzikor dhe pritet të pasohet nga bashkëpunime të tjera me reperin G-Bani.

Këngëtarët së shpejti pritet të sjellin edhe një videoklip.

(d.d/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: