Aktorja argjentinase China Suarez duket se nuk ka ndërmend të lërë të qetë familjen Icardi. Sipas asaj që raportoi gazetarja Yanina Latorre në programin LAM, aktorja e njohur i ka shkruar sërish futbollistit të PSG-së, për shkak se partnerja e tij Wanda Nara ndodhej jashtë Francës.

Suarez i ka kërkuar lojtarit që të takohen sërish, pasi do rikthehet në Europë në fund të prillit. Me të kuptuar se çfarë po ndodh, Wanda Nara është tërbuar.

 

76u
76u

Kujtojmë që para pak muajsh, ylli i PSG ishte pranë ndarjes me bashkëshorten për të njëjtën arsye dhe për të njëjtin person….

 

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb