Ines Trokia vijon të shkëlqejë në rrjetet sociale, ku si gjithnjë shfaqet në formë fantastike.

Modelja italiane njihet si një tifoze e skuadrës së Interit, ku shpeshherë e kemi parë të pozojë edhe më ngjyrat zikaltër.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Rikthimin në skuadrën e zemrës të Romelu Lukakut, pasi atij sezoni totalisht të dështuar te Çelsi, modelja ka menduar ta festojë me disa foto tepër provokuese, ku si gjithnjë nxjerr në pah hiret e saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb