Duket se këngëtarja seksi shqiptare, Ingrit Gjoni, i është rikthyer performancave dhe netëve “live” në klubet e natës. Një gjë të tillë e ka bërë publike nëpërmjet disa fotografive të postuar në rrjetet sociale.

Në këto fotografi ajo shfaqet me një veshje mjaft provokuese. Përmes veshjes së saj ajo ka treguar më shumë se ç’duhet, sidomos në pjesën e të pasmeve, ku duket se nuk ka veshur fare të brendshme.
(da.xha/Gsh.al/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb