TIRANË

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar në “Twitter” për arrestimet pas grabitjes në Rinas.

Lleshaj shprehet se sot i pesti person i dyshuar i përfshirë në grabitje përfundoi prapa hekurave, ndërsa tha se Policia e Shtetit dhe Prokuroria kanë bërë një punë të respektuar.

  • foto galeri

Statusi i Sandër Lleshajt:

Goditja ndaj grupit të grabitësve në Rinas vazhdon. I pesti u mbyll prapa hekurave, duke e shtrënguar darën afër maksimumit.

Respekt për punën e Policisë së Shtetit dhe të Prokurorisë!

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb