Ajo është një këngëtare me fame botërore por Rita Ora njihet gjithashtu si një bamirëse e madhe së bashku me nënën e saj, Vera Ora.

Në prag Krishtlindjesh të dyja së bashku me aktorin Idris Elba kanë bërë një vizitë në spitalin e fëmijëve NHS. Rita, Vera dhe Idrisi ishin veshur si Babagjysha Krishtlindjesh dhe kanë bërë dhurata për fëmijët e shtruar në këtë spital.

Nder te tjera në karrierën e saj muzikore, Rita po korr shume sukses me “Phoenix”.

(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb