ITALI-Rita Ora ka performuar së bashku me këngëtarin e famshëm italian, Andrea Bocelli mbrëmjen e djeshme duke mahnitur publikun në teatrin ‘San Carlo’ të Napolit.
Këngëtari I njohur italian mbajti koncertin e tij të radhës në këtë qytet, ndërsa Rita Ora ka qenë e ftuar nderi duke performuar me tenorin këngën “What Child Is This”. (da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb