Rita Ora guxon me stilin dhe ajo kurrë nuk ka pasur frikë ta tregojë këtë. Dje, këngëtarja shqiptare u shfaq e mrekullueshme në një veshje të markës “Chanel” me vlerë 12,440 dollarë (afro 10,300 euro) ndërsa shijoi një natë në Sidnei për të festuar 100-vjetorin e parfumit ikonik ‘Nr.5’ të shtëpisë së modës franceze.

Ylli i muzikës pop ishte e veshur e gjitha në të zeza, me një veshje të përbërë nga një bluzë e zezë 6550 dollarëshe dhe pantallona gjysmë të tejdukshme, të cilat kushtojnë rreth 5890 dollarë.

Rita i ktheu flokët e saj në brune, ndërsa kishte zgjedhur një makijazh të lehtë, që karakterizohej kryesisht nga buzëkuqi i kuq.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb