Rita Ora ka marrë pjesë në festivalin e famshëm të Coachella. Në Instagram këngëtarja e njohur shqiptare ka publikuar një foto ku tregon një pjesë të zhveshur të trupit. Në festivalin që mbahet në Californi kanë marrë pjesë edhe Era Istrefi, Bebe Rexha dhe Dua Lipa.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: