Artistja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, kohët e fundit duket se është bërë mjaft provokative.

Ajo tash e sa kohë po qëndron në Australi, ku është e angazhuar në disa projekte por gjithashtu edhe po kalon kohë relaksi.

Rita vazhdon të jetë vazhdimisht aktive në rrjete sociale, ku sjell fotografi e video të shumta, me të cilën e gjithë vëmendja kthehet tek ajo.

Së fundi, Rita ka publikuar disa fotografi, në të cilat shfaqet e veshur me një fustan të zi, nën të cilin duket se nuk mbante fare të brendshme.

Fustani i hapur në pjesë e belit i zbulon shumë asaj, ndërsa komentet e ndjekësve ishin të panumërta.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb