Rita Ora është mjaft aktive në rrjete sociale, ku poston video e foto të shumta.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar disa foto të reja, ku shfaqet e veshur shkurt me të brendshme material xhins dhe një xhaketë të gjelbër në pjesën e sipërme.

Ajo ishte plotësisht ‘topless’ në pjesën e sipërme, duke bërë kështu të duket edhe më provokuese me pamjen e saj.

Mes shumë komenteve nga ndjekësit, ka qenë një koment i nënës së saj, cila zakonisht e ngacmon me komente të ndryshme qesharake të bijën.

“Ato kupaçke të vogla”, ka shkruar nëna e këngëtares në komentin e saj, referuar të brendshmeve me material xhins që bija e saj kishte veshur në këtë paraqitje.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb