Këngëtarja shqiptare Rita Ora po shijon pushimet në plazh, por nuk harron të respektojë rregullat për të parandaluar koronavirusin.

Së fundmi ajo ka publikuar disa imazhe ku shfaqet provokuese me bikini. Vihet re që edhe maskën e ka kombinuar në të njëjtën ngjyrë me bikinin që ka veshur.

“Vendosni maskën, qoftë edhe në pushime”, ka shkruar Rita pranë postimit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: