TIRANE

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora, është shumë aktive në rrjetet e saj sociale, ku nuk mungojnë fotot apo videot provokuese dhe seksi.

E kështu ka bërë edhe së fundmi, ku me miliona ndjekësit e saj ka ndarë një set fotografik mjaft seksual. Teksa ka marrë pëlqime dhe komplimente pafund, vëmendjen më të madhe e mori pikërisht komenti i mamasë së saj, Vera Ora.

Kjo e fundit njihet për komentet tipike të një mamaje shqiptare dhe herë pas here i shkruan në gjuhën shqipe.

Vera Ora i vuri në dukje këngëtares shqiptare se është ulur me këpucë në divan, teksa në komente shkruan: “Qy me kpuca ne kauq, s’po ndigjon”, shoqëruar sigurisht me të qeshura.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: