Rita Ora përveçse një këngëtare me një vokal të fuqishëm është edhe një femër e kompletuar në aspektin fizik.
Bukuroshja shqiptare ka linja të përkryera, është me shumë shije në veshje dhe herë pas here në rrjetet sociale tregon pikat e saj të forta.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

29 vjeçarja së fundmi ka postuar disa fotografi në Instagram ku shfaqet me një stil interesant, ndërsa nuk kanë munguan komplimentet nga ana e fansave.

Mes komenteve të shumta, ra në sy komenti i nënës së Ritës, Verës e cila i la një shënim në gjuhën shqipe ku shkruan: O nuse qeshu pak.

Kujtojmë që Vera pothuajse në secilën fotografi i bën komente vajzës së saj në gjuhën shqipe, ndërsa vet Rita përveçse e tregon me krenari prejardhje e saj shqiptare, ka një tatuazh në trup ku shkuan “zog”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb