Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora, njihet për hitet e shumta që ka sjellë ndër vite.

  • foto galeri
  • foto galeri

Përveç suksesit me projektet muzikore, ajo shpesh merr vëmendjen e mediave rozë dhe të publikut, me fotot që publikon dhe me pamjen e saj.

Së fundmi ajo është shfaqur e veshur në bikini, duke vënë në pah linjat e saj trupore, që nuk heziton ti ekspozoj herë pas here.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: