Rita shpenzon mijëra euro për veshjet ditore.

Rita Ora është një prej emrave të njohur të industrisë së muzikës, e cila i kushton kujdes të veçantë paraqitjeve publike.

Këngëtarja, së fundi ka marrë pjesë në një event të organizuar në “Fendi”, në Javën e Modës në Milano.


Për këtë paraqitje, ajo zgjodhi të vishej tejet elegante, me kostume e aksesor të brandeve më të njohura në botë.

Çmimin më të lartë e kishte çanta “Fendi”, e cila kushtoi 2,790 funta (3.054 euro), çizmet 850 funta, syzet 315 funta, ndërsa vathët 690 funta.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: